Kurzy v Korálkovně Kyšice

Na uvedené kurzy se můžete přihlásit ve formuláři níže. Cena za kurz je za tvoření, pokud přijdete s dítětem a budete tvořit společně, cena je počítána jednou. Pokud jste nějaký nestihli, je obsazený nebo se vám nehodil termín, můžeme uspořádat kurz podle vašeho přání pro skupinu kamarádů.

Kurzy

Podzimní tvoření, věnce a kytičky - pátek 16.10.2020 od 16. hod. cena 300,- Kč

Podzimní dekoraci budeme tvořit z kytiček, které si sami obarvíte. Můte z nich mít věnec na dveře nebo kytici do vázy nebo jinou dekoraci. Bude na výběr spostu barev a materiálů na tvoření. Vhodné pro děti i dospělé.    

Halloween pro děti - Omlouváme se, ale vzhledem k opatřením a s ohledem na zdraví nás všech kurz nebudeme v Korálkovně pořádat.

Jako náhradní řešení vám nabízíme balíček tvoření, které jsme na kurz plánovali, zabalený a připravený tak, abyste si mohli výrobky s dětmi vytvořit sami doma. Balíček obsahuje 2 tvoření – strašidlo ze skleněné lahve, papírové tvoření - strašidelný hrad s netopýrem a malé překvapení. K tvoření potřebujete jen nůžky a lepidlo, jinak je vše v balíčku, samozřejmě i s obrázkovým návodem. Cena je 200,- Kč, jako byla cena kurzu.

Věneček z korálků - pátek 13.11.2020 od 16. hod., cena 300,- Kč - ZRUŠENO

Vánoční dekorace z korálků.  Na výběr opět různé druhy a barvy perliček, korálků. V ceně materiál na tvoření, občerstvení, káva, čaj a něco dobrého. 

Adventní věnce a svícny - pondělí 23.11.2020 od 16. hod. a úterý 24.11.2020 od 16. hod., cena 300,- Kč - ZRUŠENO, možno vytvořit věnce na objednávku

Adventní věnec nebo svícen se svíčkami, nebo jiná vánoční dekorace. K dispozici různé základy pro tvoření a na výběr spostu dekorací pro klasické i netradiční výrobky. V ceně materiál na tvoření, občerstvení, káva, čaj a něco dobrého.  

Stromek z přírodnin - pátek 27.11.2020 od 16. hod., cena 300,- Kč - OBSAZENO

Vánoční dekorace, stromek z drobných přírodnin, velikost cca 30 cm. K dispozici jsou různé dekorace, barvy. V ceně materiál na tvoření, občerstvení, káva, čaj a něco dobrého.

Andílci a andělíčci z drátků a perliček - pátek 4.12.2020 od 16. hod., cena 300,- Kč - OBSAZENO

Oblíbené vánoční dekorace, drobné dárečky, z perliček a korálků. Navlékané na drátek nebo jednodušší na ketlovací jehlu. V ceně materiál na tvoření, občerstvení, káva, čaj a něco dobrého. 

Zdobení perníčků - pátek 11.12.2020 od 16. hod., cena 300,- Kč - OBSAZENO

Ozdobíte si perníčky. Vhodné pro děti i dospělé, můžete tvořit společně nebo každý sám. V ceně připravené perníčky, zdobení, káva, čaj a něco dobrého.  

Přihláška