Kurzy v Korálkovně Kyšice

Na uvedené kurzy se můžete přihlásit ve formuláři níže. Cena za kurz je za tvoření, pokud přijdete s dítětem a budete tvořit společně, cena je počítána jednou. V ceně je materiál na tvoření, občertvení, káva, čaj a něco dobrého.  

Pokud jste nějaký kurz nestihli, je obsazený nebo se vám nehodil termín, můžeme uspořádat kurz podle vašeho přání pro skupinu kamarádů. Kurzy jsou plánovány cca na 2 hodiny.

Kurzy

Jarní dekorace s lístečky - pátek 5.5.2023 od 16. hod. cena 400,- Kč

Dekorace ve tvaru okénka, klícky, altánku - zdobená lístky a kytičkami.  K dispozici 2 varianty jednodušší 2D - cena 200,- Kč nebo složitějsí 3D - 400,- Kč. Dozdobit můžete závěsnými ozdobami podle vašeho výběru - ptáček, motýl, srdíčko ....

Pot-pourri voňavá kytičková dekorace pátek 12.5.2023 od 16. hod. cena 400,- Kč

Kytičková dekorace je vytvořena z různých směsí Pot-pourri - sušené parfemované květy a přírodniny.  Na výběr různé velikosti, barvy ... Dekorace se vytváří lepením za pomoci tavné pistole (tvoření pro děti je vhodné společně s dospělým).  

Háčkovaným řetízkem zdobená sklenice, košíček, stojánek - pátek 19.5.2023 od 16. hod. cena 400,- Kč

Základ pro výrobek je ozdoben háčkovaným řetízkem. Na výběr budou různé tvary - tubus, sklenice ... Háčkovat budeme z provázků různých barev.  Hotový řetízek je tavnou pistolý nalepen na základ. K dekoraci na výběr různé drobné ozdoby.  

Přihláška