Nabízíme k prodeji nejoblíbenější tvoření v sadách, abyste si je mohli sami vyrobit.

Krabičky tvoření jsou k zakoupení v Korálkovně Kyšice (výdejové okénko) nebo zasíláme poštou, objednat si je můžete ve formuláři níže. Poštovné a balné je při zaslání obálkou 60,- Kč, krabička 129,- Kč, při větším množství dáme vědět. Dobírka je navíc 40,- Kč, platit můžete i převodem na účet. PŘI NÁKUPU NAD 1000,- KČ POŠTOVNÉ ZDARMA.

Krabičky tvoření - prodej

Srdíčková sada - 190,- Kč NOVIKA

Sada obsahuje 2 kartičky a 2 srdíčka k výrobě přáníček, 1 srdíčko k ozdobení a jeden zápich. Dále sada obsahuje 4 druhy korálků, drátky, drátěné základy, stužky, kartičky včetně drobností na ozdobení.  

Sádrové odlitky - 190,- Kč/1 krabička NOVINKA

Sádrové odlitky k ozdobení. Na výběr ze tří sad: Kytičky, Zvířátka, Srdíčka. Sádru je možné barvit fixy, barvami, třpytkami ... Dřevěnou krabičku můžeté také ozdobit, natřít barvami, polepit ubrouskovou technikou ...

Zápichy zdobené korálky - 250,- Kč

Sada obsahuje pět připravených zápichů a ostatní komponenty, nic dalšího k tvoření není potřeba. Baleno v kartonové krabičce.

Kytičkové přání - 70 Kč/ks (vybírat můžete z barevných kombinací)

Sada na tvoření obsahuje barevné papírové výřezky květin a kornoutu, stužku na ozdobení, drobné dekorace na ozdobení, návod. Potřebujete pouze lepidlo.  

Jarní drátkované ozdoby - 290,- Kč

Sada obsahuje pět šablon k ozdobení, čtyřlístek, vajíčko, ptáčka, zajíce, kytičku. K ozdobení jsou v sadě různé druhy korálků, drátky a stužky. Ptáčka, zajíce a vajíčko můžete ozdobit kytičkami, vytvořenými stáčením drátků. Podrobný obrázkový návod je součástí sady.

Náramky z korálků a minerálů - 350,- Kč

Sada obsahuje korálky na vytvoření čtyř náramků a ostatní komponenty, nic dalšího k tvoření není potřeba. Baleno v kartonové krabičce.

Zápichy zdobené korálky - cena 50 Kč/ks

Cena zahrnuje korálky, drátek a drátěný základ. Do poznámky uveďte druh zápichu: čtyřlístek, kytičku, tulipán, kočičku, vajíčko, srdíčko nebo spirálu.

Ptáček zdobený korálky - 70 Kč/ks

Dekorace k zavěšení - ptáček zdobený skleněnými korálky. Sada obsahuje drátěný základ, skleněné korálky, drátek.

Dřevěný domeček - 160,- Kč

Dřevěný domeček samostatně k prodeji. Skládá se ze 2 dílů. Výška cca 30 cm. Vhodný k ozdobení dekoracemi, možno natřít, obarvit, ozdobit ubrouskovou technikou ...

Sovičky - 190,- Kč NOVINKA

Sada na vytvoření 3 soviček. K tvoření potřebujete jen lepidlo. V sadě jsou vystřižené všechny komponenty, peřička na ozdobení. Sovičky můžete zavěsit na tyčku, která je součástí balení. Barvy jsou v různých kombinacích.

Velikonoční zápichy s korálky - 250,- Kč

Sada obsahuje pět šablon k ozdobení a ostatní komponenty, nic dalšího k tvoření není potřeba. Baleno v kartonové krabičce.

Jarní domeček 250,- Kč NOVINKA

Sada na vytvoření jarní dekorace. Dřevěný domeček, vysoký cca 30 cm. Komponenty na zhotovení ptáčka a další dekorace k ozdobení domečku. Každá sada je rodílně barevně laděná. K tvoření potřebujete jen lepidlo.  

Dřevěná vajíčka se stojánkem - 250,- Kč NOVINKA

Dvě dřevěná vajíčka se stojánkem. Výška vajíček cca 9 a 15 cm. Stojánek o šířce 26 cm. Vajíčka si můžete ozdobit jutovým provázkem a kytičkami, které vám vybereme v barvě dle vašeho přání. Délka provázku na každé vajíčko cca 2 m. Vajíčka můžete ozdobit i malováním, ubrouskovou technikou .... ...

Velikonoční věnec a vajíčka - 250,- Kč - VYPRODÁNO

Sada obsahuje věneček a pět vajíček k ozdobení, látky různých barev, stužky, provázky, pomůcky pro tvoření, návod. K tvoření potřebujete kromě sady jen nůžky. Baleno v kartonové krabičce. Veneček je ozdoben vpichováním látky do polystyrenového základu, jedná se o jednoduchou techniku...

Kleště ketlovací kulaté 125 mm - 50,- Kč

Kleště ketlovací kulaté 125 mm Kleště, pomocí kterých vytvoříte očka na konci drátku. Pokud je potřebujete jen na jedno tvoření, můžete následně prodat zpět do Korálkovny za stejnou cenu (my je určitě dále využijeme :-))
1 | 2 >>

Mám zájem o krabičku tvoření:

Po odeslání vyplněného formuláře vás budeme kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a potvrdíme vám termín dodání, zůsob platby a doručení.