Nabízíme k prodeji nejoblíbenější tvoření v sadách, abyste si je mohli sami vyrobit.

Krabičky tvoření jsou k zakoupení v Korálkovně Kyšice nebo zasíláme poštou, objednat si je můžete ve formuláři níže. Poštovné a balné je 60,- Kč, při větším množství krabiček dáme vědět. Dobírka je navíc 40,- Kč, platit můžete i převodem na účet.

Krabičky tvoření - prodej

Jarní drátkované ozdoby - 290,- Kč

Sada obsahuje pět sablon k ozdobení, čtyřlístek, vajíčko, ptáčka, zajíce, kytičku. K ozdobení jsou v sadě různé druhy korálků, drátky a stužky. Ptáčka, zajíce a vajíčko můžete ozdobit kytičkami, vytvořenými stáčením drátků. Podrobný obrázkový návod je součástí sady.

Adventní kalendář - 190,- Kč (místo čokolády tvoření ...)

Adventní kalendář je seskládán z 24 balíčků do tvaru stromečku. Na začátku jsou jen balíčky a každý den při čekání na Vánoce z jednoho balíčku vytvoříte hvězdičku. Nakonec budete mít celý stromek z hvězdiček. V každém balíčku je vše na vytvoření hvězdičky. Budete stříhat, lepit a zdobit třpytivými...

Velikonoční věnec a vajíčka - 250,- Kč

Sada obsahuje věneček a pět vajíček k ozdobení, látky různých barev, stužky, provázky, pomůcky pro tvoření, návod. K tvoření potřebujete kromě sady jen nůžky. Baleno v kartonové krabičce. Veneček je ozdoben vpichováním látky do polystyrenového základu, jedná se o jednoduchou techniku...

Velikonoční zápichy s korálky - 250,- Kč

Sada obsahuje pět šablon k ozdobení a ostatní komponenty, nic dalšího k tvoření není potřeba. Baleno v kartonové krabičce.

Vánoční drátkování - 250,- Kč

Sada obsahuje pět drátkových základů k ozdobení a ostatní komponenty, nic dalšího k tvoření není potřeba. Baleno v kartonové krabičce.

Zápichy zdobené korálky - 250,- Kč

Sada obsahuje pět připravených zápichů a ostatní komponenty, nic dalšího k tvoření není potřeba. Baleno v kartonové krabičce.

Náramky z korálků a minerálů - 350,- Kč

Sada obsahuje korálky na vytvoření čtyř náramků a ostatní komponenty, nic dalšího k tvoření není potřeba. Baleno v kartonové krabičce.

Andělíčci pro štěstí - 150,- Kč

Sada na vytvoření šesti andílků, v krabičce jsou všechny potřebné komponenty. Na dokončení jsou třeba ketlovací (kulaté kleště), které nejsou součástí krabičky. Sadu kleští na korálkování si u nás můžete zakoupit.

Sada kleští na korálkování - 180,- Kč

Obsahuje kleště kulaté (ketlovací), ploché a štípací.

Mám zájem o krabičku tvoření:

Po odeslání vyplněného formuláře vás budeme kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a potvrdíme vám termín dodání, zůsob platby a doručení.